akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

קראטה בנהריה

קראטה הוא אחת מאומנויות הלחימה העתיקות שמגיעות אלינו מהמזרח הרחוק, במקרה זה יפן. תרבות הלחימה באזור זה פיתחה עם השנים מספר דרכים להתגונן בפני היריבים כאשר חלקן עם כלי נשק, וחלקן עושות שימוש בתנועות גוף ומכות בלבד. תנועה שמצטרפת לסדרת תנועות קבועה מראש נקראת קאטה, והיא הבסיס של הקרטה שאותו לומדים במקומות שונים בעולם. יש כמובן, אין ספור וריאציות ופיתוחים שונים של אומנויות לחימה, אבל הבסיס חייב להיות למידה מתמדת ועקבית של סדרות התנועות הבסיסיות, בסגנונות שונים. זה מה שיוצר את אומנות הלחימה וזה מה שבונה את הלוחם על ההתמדה, המשמעת העצמית והחשיבה שלו לפי עקרונות הפילוסופיה של אומנויות לחימה אלה גם בשיעורי קרטה נהריה שאנחנו מעבירים.

סטודיו לאומנויות לחימה

בית המדרש הגבוה לאומנויות לחימה שם לו למטרה ללמד קראטה בנהריה יחד עם התפיסות היהודיות של בניית לוחמים, והוא מתאים לכל מי שנמשך לתחום זה אבל גם מתעניין בבנייה ושיפור עצמי שלו כלוחם מיומן. הקרטה הוא אחת הדרכים להשיג זאת ואנחנו מעמידים לרשות המתאמנים והתלמידים את כל הידע והניסיון שנצבר בשנים רבות של למידת התחום, פיתוחו ויישומו גם באורח חיינו ובתפיסת עולמנו. הקרטה משתלב מצוין גם בחיים יהודיים ואמונים משום שהוא שואף לטוהר וניקיון מסוים בדרך שבה לוחם נלחם בשדה הקרב לפי חוקים הוגנים וכבוד ליריב, כמו גם שימת דגש על ערכים ומוסר עבודה ואימונים גבוה. מוזמנים להצטרף כל מי שאוהב ללמוד שיטת אימון ותפיסת עולם מרתקת שגם מעניקה כלים מצוינים להתמודדות עם החיים ואנשים בכלל. השיטות השונות, שבהן גם קרטה, מפתחות את הרכות והקשיחות הפנימית כמו גם החיצונית, אבל יותר מכל משפרות את היכולת של המתאמן והלוחם לפתח ממשמעת פנימית וגופנית לכל החיים.

חוגי קראטה בנהריה

  יש לכם שאלות?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  מידע נוסף בנושא

  חוגי קראטה נהריה

  אם אתם מחפשים שיעורי קראטה בנהריה, חשוב שתדעו לבחור רק בטובים ביותר. כשמדובר בלימוד אומנות לחימה, אסור להתפשר על איכות השיעורים, והכרחי להשקיע במומחים מקצועיים בדרגים בינלאומיים שיעבירו את השיעורים ברמה איכותית ומקצועית. אם כך, המרכז ללימודי אומנויות לחימה בנהריה של אביטל קרן הוא הכתובת שלכם. מקום זה מתמחה בהעברת שיעורי קראטה, שזה בעצם שם כולל לאוסף סגנונות ואומנויות לחימה יפניות בנות מאות שנים. כלל תתי הסגנונות בעלי מאפיינים דומים, כגון השימוש במגוון רחב של תנועות, תנוחות גוף וטכניקות דומות להעברת הידע, ובכולן הדגש הוא על ההכאה כאמצעי עיקרי ללחימה והגנה עצמית.

   

  החיוניות שיש בלימוד קראטה בנהריה

  לא מעט אנשים תוהים האם כדאי להם בכלל ללמוד קראטה. יהיו שיחשבו שזה דבר ששייך לתרבויות אחרות ולא לישראלים. אך אם זאת, חשוב לדעת שללימוד ותרגול סגנון לחימה פופולארי זה יש מגוון יתרונות חיוניים מהיבטים של בריאות גופנית ונפשית, כגון:

  • בריאות פיזית – שיפור הכושר הגופני בדגש על כוח, סיבולת לב ריאה וגמישות מפרקית.
  • בריאות נפשית – העלאת הדימוי העצמי ותחושת המסוגלות.
  • שיפור המשמעת והבטחון העצמי.
  • הקניית טכניקות פרקטיות של הגנה עצמית בשטח.
  • סיפוק ותחושת הנאה מפעילות זוגית

   

  ללכת בעקבות המאסטרים לקראטה

  אם החלטתם להירשם לשיעורי קארטה בנהריה, חובה להקדיש תשומת לב יתרה במי בוחרים. עליכם להכיר ולבטוח במורים והמאמנים שלכם לאורך הדרך. אומנות הקראטה אינה מסתכמת בתרגול של כמה מכות יבשות, אלא היא תורה שלמה המשלבת גוף, נפש, משמעת ותודעה עצמית גבוהה המועברת רק בידי האנשים הנכונים האמונים עליה.

  רק המרכז לאומנויות לחימה בנהריה הוא המקום הנכון בו תוכלו לממש את בחירתכם. הייחודיות הבלעדית של מקום זה באה לידי ביטוי בכך שהוא מציע שילוב מעניין של גוף, נפש ומסורת יהודית רוחנית – לימוד כל יסודות הקראטה בסטנדרט יפני מקורי ברמה גבוהה, לצד שילוב תכני פילוסופיה מותאמים מהמורשת היהודית רבת השנים. רק במרכז לאומנויות לחימה בנהריה תוכלו לרכוש ידע עשיר וכולל בקראטה ממבחר מאסטרים ותיקים ומיומנים בעלי הסמכות בינלאומיות. כל זאת תוך כדי ספיגת ההווי, הערכים ותפיסת העולם העמוקה והרוחנית מהמקורות היהודיים העתיקים. בואו ללמוד את אומנות הלחימה מהאהובות והפופולרית ביותר בעולם בחוויה שלא הכרתם.

  השאירו לנו את הפרטים הבאים

  מבטיחים לחזור בהקדם:

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני