akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

ג'ודו בנהריה

ג'ודו הוא אחת מאומנויות הלחימה הגיעו אלינו מהמזרח הרחוק, מיפן, שהשתמרו מאז התקופה שבה לוחמים נלחמו באמת רק בעזרת ידיהם לעתים. ג'ודו משמש היום לא רק כשיטת הגנה אישית אלא גם לצרכים ספורטיביים תחרותיים, והמתאמנים בו מגיעים להישגים נהדרים כפי שכולנו מכירים מהאולימפיאדה. ג'ודו אפשר ללמד את הקהל הרחב לצורך הנאה ושימוש אישי ביסודות כדי ללמוד להגן על עצמכם, או לשפר את הכושר הגופני או הקשב הפנימי והמשמעת העצמית בעבודה על הגוף, ואפשר גם להתקדם בו לדרגות המתקדמות ביותר ולהגיע להישגים אישיים כבירים בצורת דרגות של אמן בטכניקות השונות. זה דורש התמדה ולכן ג'ודו בנהריה הוא אפשרי גם לאנשים כאלה, כמו גם לקהל הרחב. ג'ודו נלמד היום במתכונת המודרנית והעכשווית שלו, כפי שהיא מקובלת בעולם הרחב, כך שתוכלו לעבוד לפי שיטה מובנית ומסודרת ולהתאמן ולהילחם ספורטיבית גם נגד יריבים ברחבי העולם.

מכון לג'ודו לכולם

ג'ודו הוא שפה שלומדים בהתמדה תוך כדי אימון נחוש ועקבי. בית המדרש לאומנויות לחימה בנהריה פותח את שעריו לפני כולם וכל מי שרוצה ללמוד שיטות לחימה ואומנויות עתיקות, שצברו גם פיתוחים מקומיים ויהודיים שונים. ג'ודו בנהריה נלמד בצורה המסורתית, כמובן, אולם ברוח של תפיסת עולם המכבדת את עצמך ואת היריב ובכך מקנה לכם יסודות של משמעת ושליטה עצמית, ערכי לחימה ואימון, מודעות עצמית וקשב רב לעצמכם וליריבים שלכם. ללא ספק, מדובר גם בכלים מצוינים לכל מי שרוצה להתקדם בחיים בכלל וללמוד במסירות ובהתמדה כיצד לשפר את עצמכם ואת היכולות שלכם לדרגת אמן ג'ודו. ג'ודו בנהריה מצוין לכל גיל, לנשים ולגברים כאחד, ובמיוחד לצעירים שרוצים להקנות לעצמם יסודות ומיומנות באומנות לחימה עתיקה-מודרנית שמפתחת אצלם יסודות אישיים רבים נוסף על הקרב עצמו.

חוג ג'ודו בנהריה בהדרכת אביטל קטן

 

חוג ג'ודו בנהריה

ג'ודו בנהריה, ג'יו ג'יטסו, איגרוף תאילנדי ועוד הם רק חלק מהחוגים אותם ניתן למצוא במרכז של אביטל קרן. ג'ודו הוא אחת מאומנויות הלחימה הוותיקות ביותר. מקורו ביפן והוא מושתת על ערכים של כבוד הדדי, משמעת, שליטה עצמית, וסובלנות. הוא עובד על הפן הפיזי ומפתח את יכולות הקואורדינציה, הגמישות ועוד. כמובן, כמו כל תחום ספורט בשנים האחרונות בנוסף למענה הפיזי אותו הוא מספק הוא מספק גם מענה רגשי, דבר החשוב לא פחות.

 

ג'ודו בנהריה – כל מה שצריך לדעת

ג'ודו הוא אומנות לחימה אשר לה כללים רבים. היא מהווה אתגר לילדים ומבוגרים רבים, ולכן היא כל כך פופולרית בישראל. בשנים האחרונות ניתן למצוא הורים רבים הבוחרים לרשום את ילדיהם דווקא לחוג זה, כיוון שהוא מספק להם מענה במספר תחומים:

 • שחרור – כאשר מדובר בילדים חשוב מאוד למצוא דרכים יצירתיות בהן הם יוכלו לפרוק אנרגיה ולסיים את היום רגועים ומשוחררים יותר. ג'ודו הוא בדיוק הפתרון לכך. הוא מאפשר להם גם לשחרר את האגרסיות אותם הם צברו במהלך היום וגם להנות מכך.
 • חיזוק הביטחון העצמי – הורים רבים בוחרים לשלב חוג אומנויות למידה במהלך השבוע של ילדיהם, על מנת לעזור להם בחיזוק הדימוי והביטחון העצמי בדרך עקיפה שאינה דורשת טיפול ישיר. ילדים רבים סובלים מבעיות חברתיות ואינם מוצאים את עצמם בעיקר בדורנו, בו לסביבה יש תפקיד משמעותי. הג'ודו מאפשר להם לחוות הצלחות ולחזק את ההבנה כי הם טובים ומסוגלים – מה שיכול להשפיע באופן ישיר גם על המקום החברתי שלהם.
 • לימודים – פעמים רבות תחושת הערך העצמי והמסוגלות שהם מקבלים דרך החוג משפיעה גם על הפן הלימודי ומאפשרת להם לנסות יותר, לא לוותר לעצמם ולהתמיד בלמידה עד אשר הם מצליחים.

 

בחירת מאמן נכון

על מנת באמת למצות את כל האפשרויות שחוג ג'ודו מספק, חשוב מאוד לבחור את המאמן הנכון שיוביל את הילד שלכם אל ההצלחה בדרך הטובה ביותר עבורו. אם אתם גרים באזור הצפון, אביטל קרן הוא המאמן בשבילכם. בעזרת גישה ייחודית ונעימה וניסיון של שנים רבות בתחום, יש ביכולתו להוביל כל ילד אל עבר היעד שנקבע עבורו – ולעזור לו לראות את עצמו בעיניים אחר

חוג ג'ודו בנהריה בהדרכת אביטל קטן

  יש לכם שאלות?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  השאירו לנו את הפרטים הבאים

  מבטיחים לחזור בהקדם:

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני