akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

קרב מגע נהריה

לאחר שלמדו כל כך הרבה אומנויות לחימה מסורתיות מהמזרח הרחוק, ברור היה שיגיע תורם של הישראלים להמציא שיטת לחימה. קרב מגע נהריה הוא שיטת לחימה שהמציאו בישראל והיא מתאימה גם לאופי הישראלי וגם לדרישות המקוריות של מי שהמציאו ופיתחו אותה כך שהיא משתלבת מצוין במציאות חיינו. לומדים בה טכניקות מהירות ויעילות להכרעת היריב בכל מקום, כשהרחוב הוא זירת הקרב וההתמודדות העיקרית של המתאמן. החיים ברחוב ולא רק בשדה הקרב הם המקום שבו משתמשים בשיטה זו, גם אם במקור היא פותחה למען החיילים הנאלצים להגן על עצמם בקרב פנים אל פנים לעתים. קרב מגע הפכה לשיטת הגנה עצמית פופולרית בכל העולם כשגם צבאות אחרים מאמצים אותה, ופה היא מצוינת גם למי שרוצה ללמוד טכניקות יעילות להגנה עצמית בכל מצב. כמו כל שיטת לחימה שהיא, היא מבוססת על אומנויות לחימה נוספות ושואבת מהן ולכן חלק מהתנועות נראה מוכר.

שיטת הגנה עצמית לכולם

השיטה מצוינת לכל מי רוצה לקחת את הטוב מכל השיטות ולהשתמש בשיטה זו לידע אישי כיצד להתגונן וכיצד להילחם, אבל גם לעבוד על השליטה העצמית והכושר הגופני שלו, לשפר את יכולת התגובה המהירה ואת הבנת המרחב והאיומים שבו לכל אדם. ברור אם כך למה היא מצוינת גם לנשים שמוכנות ללמוד ולהשקיע למידת הטכניקות כדי להרגיש בטוחות יותר ולשפר את סיכוייהן מול איומים אישיים. כמובן שיחד עם התנועות הנלמדות גדל גם הביטחון האישי ומוסיף לכם גם להתנהלות בכל תחום בחיים. בטיולים בעולם, במצבים ביטחוניים בארץ, בכל מקום שבו אתם נזקקים לענף זה קרב מגע נהריה מוסיף לכם ידע אישי יקר, כפי שמלמדים אותו בבית המדרש לאמנויות לחימה המושתת על ערכים וכבוד לעצמכם וליריב.

יש לכם שאלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מידע נוסף בנושא

קרב מגע בצפון

 רוצים להיות רגועים יותר כשהבת שלכם חוזרת מבילוי? או שאתם מחפשים את הדרך לשפר את הביטחון האישי שלכם? אם כך, קרב מגע בצפון זו הבחירה הנכונה. כפי שאתם בוודאי יודעים, קרב מגע זו אומנות לחימה שפותחה בישראל ובמקור היא הייתה מיועדת לחיילים שנאלצים לא פעם להגן על עצמם בקרבות של פנים מול פנים. עם זאת, היום השיטה משמשת גם כל אזרח שרוצה להרגיש בטוח יותר ולכן גם לכם כדאי ללמוד זאת. בית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה זו הכתובת הנכונה ללימודים מהסוג הזה, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבלת מידע והרשמה?

כיצד לימודי קרב מגע בצפון יתרמו לכם?

 זה לא משנה אם מדובר על ילד, ילדה או אנשים מבוגרים שהולכים ללמוד קרב מגע בצפון, שכן ברור מדוע השאלה העיקרית היא כיצד חוג כזה יוכל לתרום לנו. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם מתלבטים לגבי העניין הזה, וכדאי לדעת שתרומת החוג תהיה ברמות שונות וברבדים מגוונים של החיים:

  • הליכה ברחוב – תוכלו להרגיש הרבה יותר בטוחים בכל פעם כשתצעדו ברחוב, בארץ ובעולם כולו.
  • ביטחון עצמי – אדם שיודע קרב מגע הוא אדם שיכול להגן על עצמו בכל מצב, מה שגורם כמובן לשיפור הביטחון העצמי.
  • כושר גופני – העיסוק בקרב מגע משפר בצורה משמעותית ביותר את הכושר הגופני.
  • שיפור בתגובה – קרב מגע היא אומנות לחימה שמבוססת על תגובה מהירה, מה שמוביל תמיד לשיפור בתגובה של מי שמתרגל זאת.

למה דווקא בית המדרש הגבוהה לאומנויות הלחימה?

כיאה לשיטה שפותחה בישראל, ניתן ללמוד היום קרב מגע בלא מעט מסגרות ובדרכים שונות. עם זאת, לא בכל המסגרות תלמדו מאנשי מקצוע שבאמת חיים ונושמים את התחום. יתרה מכך, כמו כל אומנויות הלחימה, גם קרב מגע זו אומנות שנשענת על אומנויות אחרות. לכן, אם אתם יכולים ללמוד ממאמנים שמכירים עוד אומנויות לחימה לעומק, מה טוב. זו הסיבה שבגללה בית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה זה המקום המוביל ללימודים מהסוג הזה, אז למה לחשוב פעמיים? התקשרו עוד היום למספר: 054-6616299 ותראו שאחרי חוג כזה גם אתם תרגישו בטוחים יותר בכל סיטואציה שבה תהיו.

השאירו לנו את הפרטים הבאים

מבטיחים לחזור בהקדם:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני