akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

חוג קראטה

אומנויות לחימה מסוג קרטה הפכו זה מכבר לשם דבר לתרבות ערכית הוליסטית בפני עצמה שמכבדת מאוד הן את היריב והן את העוסקים בכך. חוג קרטה, אם כך, הוא חוג שבו תוכלו ללמוד הרבה יותר מאשר רק הקאטות השונות. קאטות הן סדרות התנועות שיש לבצע במסגרת אומנות לחימה ויש ללמוד זאת בצורה מסודרת גם מבפנים וגם מבחוץ. כלומר, גם ללמוד את היסודות הנפשיים והפנימיים של קרטה וגם את הפן הפיזי והלחמתי שלו. קרטה הומצא ביפן יחד עם עוד שיטות לחימה שונות ורבות שנפוצו מאז ברחבי העולם. גם בישראל מוצאים שקרטה עדיין רלוונטי לחיינו משום שהוא סוג של אומנות לחימה שמתאימה להגנה עצמית במציאות שבה יש כל כך הרבה איומים פיזיים אישיים וביטחוניים. בדרך שבה לומדים חוג קרטה בבית המדרש לאומנויות לחימה תמצאו הרבה יותר מטכניקות להתמודדות עם איומים.

שיטות לחימה לכל הגילאים

כל הגילאים יוכלו למצאו בחוג זה את מה שהם מחפשים. חוג קרטה אמנם דורש יכולת פיזית אבל ניתן להגיע אליה גם בגיל צעיר מאוד וגם בגיל מבוגר מאוד. כל מה שנחוץ הוא רצון להתמיד ולבוא נחושים ללמוד ולתרגל את הטכניקות הנהדרות של קרטה לכל גיל. אם האומנות הזאת שרדה כל השנים האלה מאז שהומצאה ביפן, השתכללה ומצא הדרכה גם לעולם המודרני של היום מבלי לאבד מהחן המסורתי והתרבותי שלה, זה אומר שיש בה הרבה יותר מאשר רק סדרות של מכות מרשימות שמצטלמות טוב. אתם תוכלו לשפר לא רק את הכושר הגופני שלכם כי אם גם את יכולת הקשב הפנימי ואת הריכוז שלכם, כמו גם את המשמעת העצמית שלכם בכל דבר שעומד לפניכם בחיים. קרטה הוא ענף שלוקח אתכם למקום של מימוש פוטנציאל אישי הוליסטי לחלוטין, ולא רק גופני.

חוג קראטה לילדים

יש לכם שאלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מידע נוסף בנושא

חוג קראטה לילדים

 אם נדמה לכם שהילדים מחפשים חוג חדש השנה ואם אתם רוצים לשלוח אותם למקום שבו הם באמת ילמדו, יצמחו ויגדלו, חוג קראטה לילדים זו אופציה שכדאי לשקול בחיוב. אם חשבתם לרגע שמדובר רק על שיטת לחימה כדאי שתדעו שהחוג הזה יעניק לילדים שלכם הרבה מעבר לכך, אז למה שלא תפנו עוד היום אל המרכז המנוהל על ידי עם המאמן הראשי אביטל קרן שייסד את השיטה הבינלאומית – אומנות לחימה משולבת יהודית מסורתית

 כיצד חוג קראטה לילדים יתרום לכל ילד וילדה?

 האמת היא שאופציה כמו חוג קראטה לילדים יכולה להיות מוצלחת במיוחד בעיקר בגלל המישורים הרבים שבהם חוג כזה יוכל לתרום לכל הילדים:

  • הביטחון העצמי – מדהים לראות כיצד ילדים שאינם מרגישים ביטחון עצמי בתחילת החוג מסיימים אותו אחרת לגמרי, שכן הקראטה, בין היתר, מסייע לפיתוח הביטחון העצמי.
  • הגנה עצמית – קראטה הינו חוג שמאפשר לילדים להרגיש יותר בטוחים, בין היתר, פשוט כי הם יכולים להגן על עצמם טוב יותר בסיטואציות חריגות.
  • כבוד הדדי – אם יש דבר חשוב בקראטה, שבא לידי ביטוי גם בחוג, הוא הכבוד ההדדי אותו רוכשים היריבים זה לזה. ההבנה הזאת והפנמת העניין מלווה את הילדים בכל תחומי החיים, מה שהופך אותם לאנשים נעימים יותר בחברה.
  • משמעת עצמית – עד היום היה נדמה לכם שהילדים לא יודעים בכלל מה זו משמעת עצמית? אם כך, בוודאי תשמחו לראות עד כמה חוג הקראטה ישנה את העניין לטובה.

 חוג קראטה לומדים במקום מתקדם

 אין ויכוח על כך שקיימים אינספור מקומות שבהם יש חוגי קראטה שמיועדים, בין היתר, לילדים, אך בשום מקום הילדים שלכם לא יקבלו את כל הטוב שמחכה אצלנו. התקשרו עוד היום למספר:

054-6616299 ותוכלו לקבל פרטים נוספים אודות החוג, המאמנים ועוד חוגים נוספים שמתקיימים במרכז שלנו. מדהים לראות כיצד התמדה היא כבר לא מילה גסה עבור ילד שלוקח חלק בחוג קראטה וכיצד הפעילות הגופנית הופכת להיות חלק בלתי נפרד מחייו של הילד. הקנו לילדים שלכם את הערכים הללו בעודם צעירים ותראו שתודו על כך גם בעוד שנים רבות.

 

 

לימודי קראטה לילדים

 מרגישים שבן שלכם חסר ביטחון עצמי? הייתם רוצים ללמד את הבת שלכם את חשיבותה של ההתמדה או לגרום לכך שהיא תרגיש בטוחה בכל סיטואציה? לימודי קראטה לילדים זו התשובה. קראטה זו אומנות לחימה מוכרת, אהובה וזה גם ענף ספורט שבישראל מושקעים בו כספים רבים, שכן לא בכדי יש לנו ספורטאים שכזו במדליות אולימפיות בענף הזה. תוהים איפה כדאי לילדים ללמוד קראטה? אנחנו בבית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה זו הכתובת הנכונה.

לימודי קראטה לילדים – הרבה מעבר לחוג רגיל

כל הורה יוכל להעיד על כך שלא חסרים חוגים שאליהם ניתן יהיה לשלוח ילדים בכל גיל, וחלק מהחוגים הללו יכולים להיות מהנים ביותר. עם זאת, אם גם אתם שייכים להורים שמחפשים את הלימודים שלא רק יגרמו לילדים הנאה אלא גם באמת יתרמו בצורה משמעותית להמשך חייהם: לימודי קראטה לילדים זו אפשרות שכדאי להכיר מקרוב. לימודים כאלה תורמים למשתתפים בהם ברבדים שונים, כמו לדוגמא:

  • יכולת העמידה של הילד בלחצים פיזיים טובה יותר
  • יכולת העמידה בלחצים נפשיים משתפרת במהלך הלימודים
  • הילדים מבינים את משמעות המילה התמדה והופכים אותה לדרך חיים
  • הביטחון העצמי של הילדים משתפר בצורה משמעותית ביותר

זה לא משנה אם בעתיד הילדים יבחרו להעמיק את לימודי הקראטה או לא, שכן גם השלב הראשוני והבסיס יכולים לתת לילד את היכולת להגן על עצמו ולשפר את ביטחונו העצמי. 

 לימודי קראטה ברמה גבוהה ומקצועית

 ישנם לא מעט מקומות שבהם הילדים שלכם יוכלו ללמוד קראטה באזורים שונים בישראל, אך אם אתם כבר שולחים אותם ללימודים כאלה, למה להתפשר על פחות מהטוב ביותר? אנחנו בבית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה נעשה הכול כדי שהילדים שלכם ייהנו מהלימודים ויקבלו את הכלים הנחוצים. זקוקים למידע נוסף? רוצים לבוא ולהתרשם מהמקום שלנו? צרו עמנו קשר עוד היום במספר: 054-6616299 והצטרפו גם אתם למשפחת אומנויות הלחימה שלנו. לימודי הקראטה מתקיימים במתקנים חדישים ומתוחזקים היטב והאימונים עצמם מועברים על ידי מאמנים מקצועיים ומנוסים, כך שאצלנו הילדים שלכם בידיים טובות ומקצועיות ביותר.

 

 

השאירו לנו את הפרטים הבאים

מבטיחים לחזור בהקדם:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני