akavitalkeren@gmail.com

השארת הודעה מהירה

ג'יו ג'יטסו ברזילאי נהריה

אומנויות הלחימה השונות ברחבי העולם שואבות ידע ושיטות או תנועות אחת מהשנייה. חלק מהן גם מבוססות על ידע של אחרים. לכן, ג'יו ג'יטסו ברזילאי נחשב לשיטת לחימה שנשענת על יסודות של ג'ודו למשל, אבל התפתחה עם השנים לשיטת לחימה וענף ספורט בפני עצמו. מקורו בברזיל, והוא נועד כמו כל השאר להגנה עצמית במקור. הוא כולל דברים נוספים שמבוססים על ג'ודו ואומנויות לחימה אחרות, והוא מתאים גם לאנשים שמחפשים שיטה ללמוד להגנה עצמית ולפיתוח הכושר הגופני שלהם בכל גיל. ג'יו ג'יטסו ברזילאי בנהריה כולל גם מכות ואגרופים ולחימה על הקרקע. הוא מצוין לפיתוח שליטה עצמית, כושר גופני ולימוד טכניקות שונות להפלת היריב והתמודדות עמו ולכן מצוין גם למי שרוצה ללמוד להגן על עצמו בדרכים מתוחכמות. השיטה מחייבת לימוד מסודר ואפשר להתקדם בה לפי דרגות למי שמתמיד והופך זאת לאורח חיים, כולל הפילוסופיה ותפיסת העולם המיוחדת שלה.

טכניקות שונות ומעניינות

השיטה נולדה כתוצאה מכך שמפתחה לא הצליח להתאמן בג'ודו בגלל מגבלות שונות, ולכן היא מצליחה לדבר גם למי שרוצה ללמוד דרכים נוספות על ג'ודו כדי להגן על עצמו ולהתאמן בשיטת לחימה מעניינת עם ערכים ומשנה סדורה. בית המדרש לאומנויות לחימה יהודיות מלמד גם ג'יו ג'יטסו ברזילאי משום שהוא מתאים גם לתפיסות הערכיות ולשיטות האימון העצמי בערכים והמשמעת עצמית, קשב וריכוז ליריב, ומקנה כלים לחיים בכל תחום שהוא. הטכניקות של ג'יו ג'יטסו ברזילאי בנהריה מצוינות גם למי שרוצה להשתמש בכוחו של היריב כדי להגן על עצמו, ולכן מתאים גם למי שמחפש שיטת מתוחכמת של אומנות לחימה מודרנית. השיטה משולבת גם בתחרויות בינלאומיות ללחימה משולבת, כך שאפשר למצוא בה שפה לתקשר עם אנשים מכל העולם ולהשתלב בעולם זה.

ג'יו ג'יטסו ברזילאי נהריה

יש לכם שאלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מידע נוסף בנושא

ג'יו ג'יטסו ברזילאי נהריה

 

זה לא באמת משנה בני כמה אתם, האם עד היום עסקתם בפעילות גופנית על בסיס קבוע או לא, כי בכל מקרה ג'יו ג'יטסו ברזילאי נהריה זה קורס שכדאי לכם לקחת בחשבון. מעבר לכך שבקורס כזה תלמדו את כל הטכניקות שצריך כדי להגן על עצמכם במצבים שונים, אתם תראו מהר מאוד שיפור בעוד רבים של החיים. בית המדרש הגבוהה לאומנויות הלחימה הינו מקום נהדר ללימוד השיטה בצורה יסודית ורצינית, אז למה שלא תתקשרו עוד היום כדי לשריין לעצמכם מקום בקורס?

ג'יו ג'יטסו ברזילאי נהריה זו בחירה טובה גם למתחילים

 ממש כפי שענפים אחרים של אומנות לחימה נשענים זה על זה, כך קורה גם לגבי ג'יו ג'יטסו ברזילאי נהריה. מה שכן, בעוד שבאומנויות לחימה אחרות צריך כושר גופני כדי לעמוד בקצב, כאן אתם יכולים לעשות תחילה את הקורס הבסיסי, לשפר את הכושר הגופני ורק אז להמשיך לרמות נוספות. אומנות הלחימה הזאת נשענת על עקרונות חשובים כמו:

  • הקשבה ליריב
  • ריכוז ליריב
  • תגובה מדויקת
  • הגנה עצמית תוך שימוש בטכניקות שונות

חושב לדעת: הלימודים בשיטה זו חייבים להיעשות בצורה מסודרת וההתקדמות היא לפי דרגות. כמו כן, בהחלט נהוג לומר שזו שיטה שנשענת על ג'ודו, אך מזה שנים רבות היא מהווה אומנות לחימה בפני עצמה.

בואו ללמוד המקום הטוב ביותר שיש

חיפוש קצר יגלה לכם שגם את אומנות הלחימה הזאת אפשר ללמוד היום בעוד ועוד מרכזים. עם זאת, רק במקום כמו בית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה תדעו שאתם לא מבזבזים את הזמן היקר שלכם. יש לכך כמה סיבות: המקום וותיק, המאמנים מוכשרים ומנוסים ביותר והלימודים מתקיימים באווירה מתאימה. אתם תראו, כבר אחרי מספר שיעורים מצומצם, כיצד כל היחס שלכם לגופכם משתנה. אתם לומדים לזוז אחרת, לסמוך על הגוף שלכם ולדעת בוודאות שבכל מצב תוכלו להגן על עצמכם. ייתכן שלא תימצאו לעולם בסיטואציה שבה תרצו להגן על עצמכם בעזרת שיטה טובה, אך עדיף להיות בעלי ידע ויכולת מאשר להרגיש חוסר אונים ולהיפגע. לפרטים נוספים התקשרו כבר עכשיו למספר: 054-6616299 והירשמו לחוויה שתשנה את חייכם לטובה.

השאירו לנו את הפרטים הבאים

מבטיחים לחזור בהקדם:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני